Z%20igro%20do%20dedi%c5%a1%c4%8dine

Z igro do dediščine - brezplačen dogodek za najmlajše

Objavljeno 4 okt 2019

Vabimo vas na brezplačno vodstvo za najmlajše v nedeljo, 13. 10. 2019, ob 10. uri na Grad Kromberk.

Goriški muzej se je tudi letos pridružil številnim muzejem, ki ob tednu otroka v okviru akcije Z igro do dediščine ponujajo različne brezplačne aktivnosti za najmlajše.

Po igrivem raziskovanju in vodstvu po razstavi O živalih in ljudeh, bodo udeleženci lahko poslušali še pravljico, prebrali pa bomo tudi nekaj basni, v katerih so živali v glavni vlogi.

Dogodek je brezplačen, s predvidenim zaključkom ob 11.30. Namenjen je otrokom starim med 4 in 10 let. Zaželeno je, da najmlajšim pri raziskovanju pomagajo odrasli. Ker je število mest omejeno vas prosimo za prijavo na: david.kozuh@goriskimuzej.si

Prav to nedeljo bodo otroci in družine imeli na Gradu Kromberk cel dan brezplačen vstop.