Delavnica z glino

Brezplačna delavnica z glino za otroke

Objavljeno 7 maj 2024

Na mednarodni dan muzejev, ki letos izpostavlja muzeje kot dinamične izobraževalne ustanove, ki spodbujajo učenje, odkrivanje in razumevanje kulture, bomo v Goriškem muzeju priložnost za ustvarjanje in raziskovanje posebej ponudili najmlajšim obiskovalcem.

Otrokom od približno šestega leta starosti je namenjena brezplačna delavnica z glino, ki jo pripravljamo v soboto, 18. maja 2024, ob 10. uri na vrtu Vile Bartolomei v Solkanu (v primeru dežja se selimo v notranje prostore).

Za material in pripomočke bomo poskrbeli mi, vi le čimprej sporočite ime otrok(a) po e-pošti na naslov: david.kozuh@goriskimuzej.si . Se vidimo na delavnici!

Ta dan bo prost vstop v muzejske zbirke, tako da vabljeni tudi starši in vsi ostali, da nas obiščete.