Glasbesvetanaslovnica34

Festival Glasbe sveta 2018

Objavljeno 20 jul 2018

Festival odpira svoja vrata letos izjemoma na ponedeljek, 6. avgusta, in bo razvajal glasbene občutke obiskovalcev vsak torek do konca meseca.
Pod pokroviteljstvom Mestne občine Nova Gorica, Goriškega muzeja in letos tudi Ministrstva za kulturo Republike Slovenije se bodo tako na letošnjem festivalu predstavili priznani sardinski jazz trobentač Paolo Fresu, Bratko Bibič s svojim kvartetom Dedly Woodleybears, Brina s svojo skupino in Slovensko mladinsko gledališče s predstavo Pasja procesija.

Ponedeljek, 6. avgust: Paolo Fresu & Daniele di Bonaventura
Torek, 14. avgust: Bratko Bibič & Dedley Woodleybears
Torek, 21. avgust: Brina & BRINA: Slečena koža
Torek, 28. avgust: Slovensko Mladinsko Gledališče: Pasja procesija

www.glasbesveta.org
www.facebook.com/festival.glasbe.sveta

Nakup vstopnic je mogoč na dan dogodka od 19. ure naprej. Rezervacije so mogoče po elektronski pošti na glasbe.sveta@gmail.com. Na tem naslovu smo vam na voljo tudi za vsa ostala vprašanja. V primeru dežja bo koncert v gradu oziroma v Kulturnem domu Nova Gorica.

Glasbe Sveta 2018